FAQ

Platby startovného

Platba startovného se provádí převodem na účet 110899993/0300, kde jako variabilní symbol uveďte své DID a do vzkazu připište své jméno, pomůžete nám tak usnadnit administraci klubu. Pokud DID nemáte, tak uveďte své rodné číslo a do vzkazu napište vaše jméno příp. jména všech, za které platíte startovné.

Přihláška na závod

Přihlásit se můžete pouze pomocí formuláře v záložce "přihlášky" uzavírka přihlášek je 2dny před závodem. Telefonicky na čísle 776128869 jen po uplynutí uzavírek a pouze den před prezentací (u telefonického přihlášení "na poslední chvíli" nemusíme ve všem vyjít vstříc např. v kategorii). Toto neplatí pro "příchozí skupinu". Ta se může přihlásit i na prezentaci.

Sponzorství

Pokud nás chcete podpořit v naší činnosti, budeme velice rádi. Ohledně sponzorství nás kontaktujte.

Startuji ve dvou a více kategoriích. Je to problém?

Není, start ve více kategoriích je běžná situace, stačí vyplnit s každou další kategorií novou přihlášku. Při prezentaci se upřesní informace o startu v jednotlivých kategoriích.

Dětská kategorie

Dětskou kategorii vyhlašujeme na každých závodech a vždy je zdarma. Většinou se koná v sobotu po odstartování posledního závodníka (jestli to počasí dovolí). Délka trasy se pohybuje mezi 100 m až 300 m. Vyhlášení této kategorie je pak v neděli s ostatními kategoriemi.

Kde najdu závodní řád a informaci o aktivaci licence?

Závodní řád naleznete zde a licence zde.

Chci se přidat do vašeho klubu.

Stačí nás zde kontaktovat a obratem vám pošleme potřebné informace.

Záznamy: 1 - 7 ze 7